Haberler | SERTLEŞME SORUNU TEDAVİSİNDE TEKNOLOJİK DEVRİM


 

  • Düşük enerjili yeni şok dalga teknolojisi PENİS KÖK HÜCRELERİNİ HAREKETE GEÇİREREK YENİ DAMAR OLUŞUMUNA YOL AÇMAKTA ve sertleşme sorununu VÜCUDUN DOĞAL KENDİ İYİLEŞTİRME MEKANİZMALARI ile tedavi etmektedir.
  • Dünyada son 10 yıldır kalp hastalığında kullanılan ve tıkalı kalp damarlarına alternatif yeni damar oluşturarak kanlanmayı yeniden normale döndüren Düşük Yoğunluklu Şok Dalga Tedavisi'nden başarılı sonuçlar alınması, aynı teknolojinin bu defa tıkalı ve az kan götüren penis damarlarına da uygulanabileceğini düşündürmüş, bunun sonucu olarak dünyada ilk defa Sertleşme Probleminin bu şekilde vücudun kendi doğal mekanizmaları ile tedavisi için üretilen  ED1000 cihazı ile üstün başarılı sonuçlar elde edilmiştir.
  • ED1000 cihazı ile penise yapılan düşük yoğunluklu şok dalga tedavisi, aynı kalpte olduğu gibi peniste de DOĞAL İYİLEŞTİRME MEKANİZMALARINI harekete geçirmekte, damar oluşturan KÖK HÜCRELERİNİ AKTİVE EDEREK yeni damarlar oluşumuna yol açmakta ve peniste normal kan akımı tekrar sağlanmaktadır.Böylece dünyada ilk defa ED1000 teknolojisi VÜCUDUN KENDİ DOĞAL İYİLEŞTİRME MEKANİZMALARINI AKTİVE EDEREK sertleşme sorununun ana nedenini çözebilmektedir (*).
  • Kalp hastalarında kullanıldığı durumlarda dahi yan etkisi olmayan bu teknoloji, sertleşme sorunu tedavisinde dünyada ilk defa sorunun ana nedenini tedavi ederek DOĞAL CİNSEL YAŞAMLARINA TEKRAR GERİ DÖNMELERİNİ sağlayarak devrim yaratmıştır.
  • ED1000 tedavisi İngiltere, Almanya, Kanada, Japonya, HongKong, Fransa, İtalya, Malezya, Brezilya ile eş zamanlı olarakTürkiye'de 27 ayrı merkezde yapılmaktadır.

 

 

 

(*) Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir